Tubbs Snowshoe Flex TRK Set 22

Designový kousek Tubbs Snowshoe Flex TRK od našeho známého výrobce TUBBS jednoduše naleznete zde nyní v akci. Nyní nakoupíte za 4 399 Kč. EAN: 886745991731
Tubbs Snowshoe Flex TRK Set 22
Značka: TUBBS
4 399 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu »

Popis produktu

Tubbs Snowshoe Flex TRK Set je perfektní model sněžnic s 3D tvarovanými postranicemi pro dobrou přilnavost. V sadě včetně nastavitelných holí a tašky na sněžnice.Vynikající všestranné turistické sněžnice pro každého od začátečníků až po pokročilé turisty na sněžnicích. Kompozitní deska pánské verze Flex TRK je 24 palců dlouhá a je vybavena technologií Flex Tail™, která absorbuje nárazy a podporuje přirozený přechod z paty na špičku při chůzi. Tubbs špičky a trakční lišty poskytují dostatečnou přilnavost v terénu do kopce, z kopce, zatímco 16° zdvih paty ActiveLift™ zmírňuje napětí lýtek při strmějších stoupáních. Nové vázání Quick-Fit poskytuje rychlé a bezpečné uchycení pomocí řemínků s jednoduchým stahováním a řemínků na patě s válečkovou přezkou. Včetně nastavitelných holí a vaku na sněžnice Otočná špička s omezovačem otáčení Kolekce Flex 3D tvarované bočnice pro dobrou přilnavost FlexTail umožňuje, aby se boty přirozeně otáčely Trakční kolejnice Vázání Quick Fit Velikost 22: do 70 kg (36-43 EUR) Velikost 24: do 90 kg (40-47 EUR)

Ostatní parametry: BARVY Béžová. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 22. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Béžová. .

Další produkty od výrobce TUBBS