TSL Highlander Original Snowshoes M

Tento velmi žádaný produkt TSL Highlander Original Snowshoes od společnosti s předním postavením na trhu TSL pořídíte tady teď právě za zcela nejnižší cenu! Právě teď za cenu 5 399 Kč. EAN: 3436500418392
TSL Highlander Original Snowshoes M
Značka: TSL
5 399 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu »

Popis produktu

Sněžnice TSL Highlander Original Snowshoes jsou určeny pro turisty na pokročilé až odborné úrovni. Už po prvch krokoch dodržiavaj? svoje přísliby v oblasti adheze, nosnosti a bezpečnosti díky přesným a tenkým zapínáním pro stabilní držení nohy. Ideální pro túry nedotčeným divokým terénem. Kolébka tlumí váš krok a podporuje valivý pohyb chodidla, ať už na rovném povrchu nebo na stoupáních. Vícebodový dráp pro maximální trakci na strmých svazích. Je vyroben z nerezavějící oceli a je mimořádně odolný. Vyměnitelné gripy na okraji rámu zajišťují pevné držení ve stoupáních a bezpečné držení ve strmém terénu. Strukturovaný rám a příčky poskytují trakci a podporu na měkkém a kompaktním sněhu. Patent TSL – Různé zuby vyrobené z kompozitního materiálu pod zadním obloukem (vahadlem) sněžnice prořezávají sníh a vytlačují jej, což zajišťuje dobrou přilnavost. Na rovině a do kopce dojde k prvnímu kontaktu se sněhem prostřednictvím těchto dvou kočkovitých hrotů vyrobených z nerezavějící oceli, které jsou umístěny pod zónou podpory chodidel. Teleskopické vázání umožňuje, aby se chodidlo přirozeně rolovalo. Díky své snadné manipulaci vám tento systém vázání umožňuje uložit nastavení obuvi pro výlety se sněžnicemi. Systém Boa® Fit s nastavovacím kolečkem pomáhá přesně a rovnoměrně rozložit napětí, což výrazně snižuje tlakové body na přední části chodidla. Utažení paty pomocí ráčnového systému pro bezpečné a dobré nošení. Pohodlí zaručeno díky bočnímu nastavení, které vyhovuje všem velikostem bot a optimálně integruje nohu. S lezeckou pomůckou „EASY ASCENT“ (pro nastavení lezecké pomůcky se již nemusíte ohýbat). Včetně přepravní a skladovací tašky. Pre velikosti bot: S: 37 – 44; M: 39 až 47 EU; L: 41 až 50 EU Tělesná hmotnost přibližně: S: 30 až 80 kg; M: 50 až 120 kg; L: 70 až 140 kg (včetně oblečení a vybavení) Rozměry cca: 67 x 22,5 cm Hmotnost přibližně: 980 g/pár Materiál rámu: plast Materiál: kov, plast Věková skupina: dospělí U jednotlivých velikostí (S, M, L) má produkt malé odlišnosti v designu (rozmístění otvorů v plastu)

Ostatní parametry: BARVY Červená. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost M. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Červená. .