agssport.cz

Salomon MTN Tour 80 mm – brake width

Tento žádaný výrobek Salomon MTN Tour 80 mm - brake od spolehlivé značky SALOMON je k získání na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Aktuálně v akci od 9 749 Kč. EAN: 193128997786
Salomon MTN Tour 80 mm - brake width
Přejít do obchodu »
Značka: SALOMON
9 749
Popis produktu

Unisex skialp vázání Salomon MTN Tour s brzdou pro vysoce výkonné túry. Může se pochlubit pohodlností, spolehlivostí a nízkou hmotností. Precizní systém Lowtech má několik výškových poloh pro výstup s rychlým a snadným přístupem, zatímco širší šroubový vzor a integrovaná brzda vám dodají jistotu při sjezdu. Pohodlí: více výškových poloh pro výstup s rychlým a snadným přístupem, protože nemusíte otáčet patu a nastupujte snáze s patentovanou technologií nášlapných pomůcek Salomon Spolehlivost: Jednoduchá konstrukce s menším počtem kusů dodává robustnost a širší vzor šroubů nabízí lepší přenos energie BEZPEČNOST: Implementace širokých šroubů. Širší implementace šroubů zabraňuje vytahování vázání z lyže pro větší spolehlivost SNADNÉ POUŽITÍ: Patentovaná pomůcka Step-in: Jednoduché nastupování díky patentovaným vodicím prvkům umožňujícím správné umístění špičky HLAVNÍ MATERIÁL: Hliník. Pevná konstrukce, která umožňuje lepší přenos síly Jednoduché přepínání holemi mezi stoupacími polohami SNADNÉ POUŽITÍ: Možnost připevnit na vázání speciální kočky Rozsah nastavení: 50 mm Hmotnost lyžaře: 49-110 kg Hmotnost: 400 g (1/2 pár)

Ostatní parametry: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 90 mm – brake width. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Černá. .