Rossignol R-Skin LTD 184 cm

Unikátní kus Rossignol R-Skin LTD 184 od této skvělé značky ROSSIGNOL můžete nakoupit v naší aktuální nabídce za extra cenu. Nyní nakoupíte za 6 649 Kč. EAN: 9020104799830
Rossignol R-Skin LTD 184 cm
Značka: ROSSIGNOL
6 649 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu »

Popis produktu

Energizujte svůj klasický krok s bezvoskovými běžkami pro dospělé Rossignol R-Skin LTD. Prémiové dřevěné jádro o nízké hustotě, navržené pro lyžaře zaměřené na fitness, spojuje uživatelsky příjemný ohyb s citlivým citem pro efektivní krok. Vyměnitelný mohérový pás kick-zone nabízí jistý grip a skluz ve většině podmínek bez potřeby vosku. Jakou velikost lyží si vybrat? Nejdůležitější věc, na kterou je třeba myslet, je vaše váha. Potom můžete svůj výběr doladit na základě svých technických dovedností a cílů k dosažení pokroku. Bezvoskové běžecké lyže Honey comb Numeric finish Konstrukce Active Cap nabízí rovnováhu mezi torzní tuhostí a pružností od špičky po patu ve většině sněhových podmínek Vyměnitelný mohérový pás R-Skin (grip zóna) nabízející konzistentní grip a maximální skluz bez potřeby vosku Sidecut: 44/44/44 Předmontovaná podložka (IFP) *Cena lyží je bez vázání. Vázání se prodává samostatně. Na lyži je namontována podložka pod vázání, která pasuje na Fischer vázání (například vázání: Fischer Control Step-In IFP).

Ostatní parametry: BARVY Bílá. BARVY Šedá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 201 cm. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Bílá.