Rossignol Hero Elite ST Ti LTD Konect + SPX 14 Konect GW 162 cm

Tento oblíbený produkt Rossignol Hero Elite ST Ti od značky ROSSIGNOL snadno pořídíte zde nyní až neuvěřitelně levně. Nyní získáte od 22 149 Kč. EAN: 3607684103385
Rossignol Hero Elite ST Ti LTD Konect + SPX 14 Konect GW 162 cm
Značka: ROSSIGNOL
22 149 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu »

Popis produktu

Rossignol Hero Elite ST Ti LTD Konect představují limitovanou edici slalomek s olympijským designem, jaké drželi v Pekingu v rukou jen Petra Vlhová a Henrik Kristoffersen. Jedná se o verzi lyží HERO ELITE ST TI a jsou předurčeny pro rychlé slalomové oblouky technicky zdatných lyžařů na upravených pistách, kteří se nebojí v rychlosti opřít do hran a zavřít oblouk. I zde Olympijský design těchto slalomek podtrhuje tučnou čarou vlastnosti se závodní DNA, které se projeví pohotovým přehraňováním a okamžitými reakcemi. Potřebnou stabilitu, pevnou pružnost v ohybu a torzní tuhost dodává lyžím sendvičová konstrukce s jádrem z houževnatého březového dřeva a výztuha titanalovou deskou s technologií LCT. S pohotovými a přesnými reakcemi úzce souvisí i slalomová geometrie se 68mm pod vázáním. BEECH PEFC WOOD CORE: Dřevěné jádro s certifikací PEFC zajišťuje optimální tlumení a stabilitu, zároveň využívá materiálů, které pomáhají snižovat dopad výrobku na životní prostředí FULL TITANAL LAYER: Titanalová vrstva optimalizuje tlumení, stabilitu a torzní tuhost pro energický, přesný a rychlý sjezd RECTANGULAR SIDEWALL CONSTRUCTION: Moderní sendvičová konstrukce s dřevěným jádrem, vertikálními stěnami, skelným vláknem a titanalovým vyztužením. Boční stěny vytvářejí přímý tlak na hranu, zatímco jádro obklopené vrstvami poskytuje výbornou pružnost a stabilitu LINE CONTROL TECHNOLOGY: Nová patentovaná technologie využívá sílu a energii lyží, aby poskytovala bezpodmínečnou stabilitu za každých podmínek. Integrovaný nosník uprostřed jádra od špičky po patku eliminuje počet kmitů lyže, čímž zajišťuje stabilitu a dynamickou kontrolu dráhy lyží Hmotnost: 3,9 kg/pár (167cm) PISTE ROCKER Sidecuts, radius:162cm: (123–68–104mm), 12m Vázání: SPX 14 Konect GW B80 * V ceně lyží máme zahrnuto i vázání, které Vám namontujeme na požadovanou výšku, váhu a délku skeletu lyžařky (výšku lyžaře, váhu lyžaře a délku skeletu lyžařky v mm, kterou naleznete na spodní straně lyžařky, případně v zadní části, uveďte v objednávce do poznámky).

Ostatní parametry: BARVY Šedá. BARVY Barevná. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 167 cm. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Šedá.