agssport.cz

Atomic Shift 13 MNC 100 mm – brake width

Tento skvělý produkt Atomic Shift 13 MNC od top výrobce ATOMIC máte možnost koupit právě teď v naší nabídce za skvělou cenu. Pouze nyní za 9 749 Kč. EAN: 887445243724
Atomic Shift 13 MNC 100 mm - brake width
Přejít do obchodu »
Značka: ATOMIC
9 749
Popis produktu

Atomic Shift 13 MNC mění hru: první vázání na světě s plnou turistickou a freeridovou schopností v jednom. Je to originální techové vázání na turistiku s piny vpředu (vzadu nejsou). Přepněte přepínač hike/ride do lyžařského režimu a promění se ve skutečné freeridové vázání na cestu dolů, kompatibilní se všemi lyžařkami podle normy ISO na trhu – alpskými a turistickými (piny jsou pouze na špičce). Kompatibilní se všemi lyžařkami ISO 5355 Alpine Norm, GripWalk, všechny lyžařky Hawx Prime XTD HT, všechny lyžařky Hawx Ultra XTD & Prime XTD CT. NENÍ KOMPATIBILNÍ S BACKLAND LYŽÁŘKAMI! Piny má pouze vpředu Obsahuje brzdu Přepínač Hike and Ride Low Profile Chassis Kompatibilní s kočkami Nadrozměrná platforma Manuální nastavení výšky špičky Automatické přizpůsobení špičky Jednoduché nastupování Blokování brzd Pomůcka při šlapání do kopce – zvednutá pata Carbon-infused PA materiál Crampon Shift 100/120mm (kočky nejsou součástí balení)

Ostatní parametry: BARVY Černá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 90 mm – brake width. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Černá. .