agssport.cz

Atomic Savor 48 Skintec + Prolink Shift Pro CL 194 cm

Exkluzivní výrobek Atomic Savor 48 Skintec + s pečetí kvality od značky ATOMIC pohodlně dostanete v naší online nabídce v akci! Produkt momentálně prodáváme za 5 849 Kč. EAN: 887445299325
Atomic Savor 48 Skintec + Prolink Shift Pro CL 194 cm
Přejít do obchodu »
Značka: ATOMIC
5 849
Popis produktu

Atomic Savor 48 Skintec Hard jsou bezvoskové lyže pro běžkaře. Jen nastup a jdi. Atomic Savor 48 Skintec jsou nenáročné, svižné turistické lyže, jejichž cílem je usnadnit cestu, abyste mohli zvednout hlavu a užít si okolí ještě víc. Díky širokému vykrojení jsou opravdu stabilní. A díky bezvoskové technologii Skintec není zapotřebí žádné časově náročné voskování. Namísto toho stačí skočit na lyže a zóna Mohair grip vám dá perfektní držení a super jízdu ve všech sněhových podmínkách a teplotách. Pokud potom potřebujete vyměnit pás, je to rychlé, jednoduché a zvládne to každý. Nakonec se lyže dodává s již namontovanou deskou Prolink Shift Plate. Pásy pod vázáním: 100% mohér Jednoduchá výměna pásů BI 3000 High densolite Touring XCruise 3D Construction Skintec Profil – 48/46/51 (mm) Hmotnost: 740 g / 194 cm Co by mohlo udělat lyže Pro Skintec ještě lepšími? Pohyblivé vázání pro lepší fit. Atomic Prolink Shift Pro CL je klasické vázání pro všechny lyže Pro Skintec, které lze posunout do pěti různých poloh stisknutím tlačítka: dopředu pro větší přilnavost a dozadu pro větší skluz, což vám umožní zdokonalit váš výkon v různých podmínkách. K dispozici je ergonomická páka pro manuální otevírání a zavírání, díky které je použití opravdu jednoduché, dokonce i v rukavicích. Stejně jako všechna vázání Prolink, je to 2kolejnicové vázání kompatibilní se všemi 2kolejničkovými botami na trhu včetně NNN® a Turnamic®. Vázání je také kompatibilní s jakýmikoli lyžemi Atomic Skintec, které mají předmontovanou desku Prolink Shift.

Ostatní parametry: BARVY Modrá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 194 cm. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. DÉLKA 194 cm. BARVA Modrá.