Atomic Redster Q9i Revoshock S + X 12 GW 168 cm

Hodně prodávaný kus Atomic Redster Q9i Revoshock S + originál od výrobce ATOMIC seženete právě zde za báječnou cenu! Teď v akci 22 099 Kč. EAN: 887445317500
Atomic Redster Q9i Revoshock S + X 12 GW 168 cm
Značka: ATOMIC
22 099 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu »

Popis produktu

Atomic Redster Q9i Revoshock S+X 12 GW kombinují prvotřídní konstrukční prvky s prémiovým barevným provedením a technologií ověřenou Světovým pohárem, aby vytvořily dokonalé lyže pro měnící se podmínky celodenního lyžování na sjezdovkách. Revoshock S udržuje lyži stabilní a eliminuje chvění. Redster Q9i Revoshock S je určen pro pokročilé až po experty, které nezajímají omezení a má 75 mm šířku pod vázáním a Multi Radius Sidecut. Takže každá zatáčka je výkonná a rychlá, ať už jde o oblouky GS po nově upravené sjezdovce nebo rychlé, variabilní zatáčky přes nerovnosti a sekání v pozdních odpoledních hodinách. Bočnice Ultrawall drží zatáčky uzamčené s ostřím jako nůž, zatímco Caruba Woodcore spolupracuje s Revoshock S a TI Powered a vytváří lyže s bezkonkurenční ovladatelností při jakékoli rychlosti po celý den a na všech sjezdovkách. Určení: pokročilý lyžař Revoshock S All-Condition Piste Shape Ultrawall Power Woodcore TI Powered Structured Topsheet World Cup Base Finish Active Camber 0/100/0 Sidecuts, radius:168cm: (125/75/108mm), 13.5m * V ceně lyží máme zahrnuto i vázání, které Vám namontujeme na požadovanou výšku, váhu a délku skeletu lyžařky (výšku lyžaře, váhu lyžaře a délku skeletu lyžařky v mm, kterou naleznete na spodní straně lyžařky, případně v zadní části, uveďte v objednávce do poznámky).

Ostatní parametry: BARVY Černá. BARVY Šedá. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 160 cm. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Černá.