Atomic Redster C9 Carbon Skintec Med + Prolink Shift-In Classic 192 cm

Tento kvalitní a žádaný výrobek Atomic Redster C9 Carbon Skintec Med + Prolink Shift-In Classic od top výrobce ATOMIC snadno najdete tady nyní za akční cenu! Právě teď za cenu 14 799 Kč. EAN: 887445292951
Atomic Redster C9 Carbon Skintec Med + Prolink Shift-In Classic 192 cm
Značka: ATOMIC
14 799 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu »

Popis produktu

Atomic Redster C9 Carbon Skintec Med je rozený závodník a nejlehčí a nejrychlejší lyže v řadě Atomic Skintec. Carbon Race Construction využívá karbon co nejefektivněji pro maximální poměr výkonu a hmotnosti. Je vybaven prémiovou skluznicí BI 6000 s 10% speciální přísadou klouzání a je vyladěn broušením World Cup pro optimální klouzání bez ohledu na podmínky. Jádro Nomex Featherlight Race a stabilní vykrojení 43/44/44 vám pomohou jet rychle – ale zůstaňte vzpřímeně. Lyže jsou také vybaveny lepenou plotnou a systémem vázání pro přímější a efektivnější přenos. Nakonec, s Easy Skin Exchange můžete měnit pásy během několika vteřin bez použití nástrojů. Vyberte si dokonalé pásy pro dané podmínky několik minut před závodem.

Ostatní parametry: BARVY Červená. BARVY Fialová. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Dámské. Velikost 187 cm. DÁMSKÉ | PÁNSKÉ | DĚTSKÉ Pánské. BARVA Červená.